کوله لپ تاپ و سایر لوازم ضروری اسپیگن مدل Klasden 3 مناسب برای لپ تاپ هایی تا سایز 15.0 اینچ، تولید شده از پارچه درجه یک و کاملا ارگونومیک طراحی شده است.

کوله لپ تاپ 15.0 اینچ اسپیگن

 

کوله لپ تاپ اسپیگن  مناسب Klasden 3 برای لپ تاپ هایی تا سایز 15.0 اینچ می باشد که با بدنه‌ای محکم و مقاوم دارد. محفظه نگهداری لپ تاپ یا همان جیب اصلی بوسیله زیپ دو طرفه به راحتی باز و بسته می شود. درون این کوله پشتی ساده اما در عین حال زیبا و باکیفیت می توانید وسایل ضروریتان را با امنیت خاطر قرار دهید.

کوله لپ تاپ 15.0 اینچ اسپیگن مدل klasden3

این کوله پشتی با وزن نه چندان سنگین خود، بودن فضای زیادی برای نگهداری لوازمی همچون دفترچه، ماوس، شارژر و یا تبلت دارد و کاملا جادار است.

محل نگهداری تبلت و لپتاپ داخل کوله اسپیگن

در قسمت جلویی کیف نیز دو جیب زیپ دار وجود دارد و همچنین در دو طرف کوله لپ تاپ دو جیب زیپدار قرمز رنگ است. فضاهای داخلی این کوله به خوبی تقسیم بندی شده تا از لپ تاپ در برابر ضربات احتمالی و یا سایش با وسایل دیگر محافظت شده و کاملا مرتب بتوانید وسایلتان داخل آن بچینید.

جیبهای داخلی و خارجی کوله اسپیگن

 در کنار بندهای قابل تنظیم کوله پشتی، یک بند کوچک در بالای کوله وجود دارد که میتوان از آن برای حمل دستی نیز استفاده کرد.از دیگر مزایای این کوله پشتی طراحی مشبک و برجسته پشت آن می باشد که این نوع طراحی علاوه بر اینکه باعث می شود تا فشار کمتری برو روی شانه ها وارد شود همچنین موجب می شود هوای بیشتری بین کوله لپ تاپ و بدن جریان داشته باشد و تا حدود زیادی از تعریق جلوگیری کند.

طراحی ارگونومیک کوله اسپیگن

مشخصات:

  • مناسب برای لپ تاپ هایی تا سایز 15.0 اینچ
  • تولید شده از پارچه بسیار با کیفیت
  • جیب های کوچک داخلی برای قراردادن پاسپورت و کیف پول و لوازم جانبی لپ تاپ
  • دو بند قابل تنظیم کوله پشتی و یک بند برای حمل دستی کوله
  • دارای محفظه ای برای نگهداری لپ تاپ، تبلت و لوازم جانبی از قبیل ماوس و شارژر
  • دارای جیب زیپی بیرونی و دو جیب در دو سمت کیف

"همچنین شما می توانید کاور تبلت پرومیت را از جانبی تهیه نمایید."

بازخوردها
    ارسال نظر