محافظ صفحه شفاف و منعطف اسپیگن برای سامسونگ گلکسی نوت 8 با پوشش کامل نمایشگر، از صفحه نمایش گوشی در برابر ضربه و خط و خراش حفاظت می‌کند. این محافظ به دلیل انعطاف پذیری لبه‌های گوشی را به خوبی پوشش می‌دهد.

محافظ صفحه نمایش سامسونگ Note 8 - گلس نوت 8

گوشی هوشمند Note 8 سامسونگ با صفحه نمایش بدون حاشیه و یک دست خود محبوبیت زیادی بین طرفداران این برند پیدا کرده است. اما این نمایشگر زیبا کنار همه مزایای خود، دغدغه‌هایی نیز برای کاربران به همراه دارد. چرا که حفاظت از نمایشگر یک‌پارچه و سرتاسری این گوشی کار آسانی نیست و احتمال ضربه دیدن و ترک خوردن این نمایشگر بسیار زیاد است. به همین دلیل استفاده از محافظ صفحه‌های ایمن و مطمئن که به حفاظت از نمایشگر کمک کند بسیار ضروری خواهد بود. اسپیگن با عرضه محافظ صفحه شفاف و منعطف نئوفلکس برای گوشی سامسونگ گلکسی نوت 8 خیال کاربران این گوشی را آسوده کرده است. با توجه به اینکه لبه‌های نمایشگر گوشی نوت 8 کمی خمیده هستند، استفاده از محافظ صفحه‌هایی که بتواند به خوبی همه نمایشگر را پوشش دهد اهمیت بالایی دارد. محافظ صفحه نمایش نئوفلکس با جنس نرم و منعطف خود به طور کامل روی صفحه نمایش این گوشی را می‌پوشاند و از لبه‌ها در برابر ضربه محافظت می‌کند. 


روش نصب :

بر خلاف محافظ صفحه های معمولی و شیشه ای که بایستی نمایشگر و گلس هر دو کاملا خشک باشند، اما برای نصب محافظ صفحه نئوفلکس اسپیگن قبل از نصب بایستی، نمایشگر و محافظ صفحه هر دو کاملا مرطوب باشند. برای اینکار، لازم است از اسپری همراه داخل محصول استفاده نمایید.

توجه: فقط قبل از مرطوب کردن نمایشگر گوشی، کاملا آن را تمیز نمایید. گلس note8

طریقه نصب محافظ صفحه اسپیگن نئوفلکس

پس از قرار دادن برچسب کاملا مرطوب روی نمایشگر مرطوب گوشی با کارتک که داخل بسته وجود دارد، به آرامی قطرات آب زیر برچسب را به بیرون هدایت نمایید تا به این ترتیب محافظ Neo Flex به خوبی و بدون هیچ گونه حباب و قطره آبی روی نمایشگر بچسبد. گلس و محافظ صفحه نوت 8

محافظ صفحه شفاف و منعطف اسپیگن برای سامسونگ گلکسی نوت 8

در ساعات ابتدایی نصب این محافظ روی نمایشگر گوشی، صفحه نمایشگر کمی مات و تار خواهد بود، اما بعد از 48 ساعت شفافیت و وضوح تصویر کاملا حالت اولیه خود را پیدا خواهد کرد.

کیفیت تصویر با وجود محافظ صفحه اسپیگن نسبت به حالتی که هیچ محافظی روی نمایشگر نیست هیچ تفاوتی نخواهد داشت. چرا که ضخامت ناچیز و شفافیت بالای این محافظ صفحه مانع از کاهش کیفیت تصویر خواهد شد.

محافظ صفحه نمایش اسپیگن سامسونگ note 8

سطح صاف و نرم محافظ صفحه، باعث می‌شود کاربران به راحتی انگشتان خود را روی نمایشگر بلغزانند و به حرکت درآورند. به این ترتیب محافظ صفحه اسپیگن لمسی راحت برای کاربران فراهم کرده است.


در پک بسته‌بندی این محصول، علاوه بر لوازم جانبی مورد نیاز برای نصب، دو عدد محافظ صفحه نئوفلکس اسپیگن وجود دارد.

ویژگی‌ها

  • محافظ شفاف و منعطف
  • حفظ وضوح تصویر
  • پوشش کامل نمایشگر گوشی
  • لمس آسان نمایشگر

همچنین شما می‌توانید برای حفاظت از گوشی خود، قاب محافظ اسپیگن نوت 8 را از جانبی تهیه کنید.

بازخوردها
    ارسال نظر